múzeumi éj van, de csak egy programon veszek részt, a Kallós Z kiállitáson kis forgatós táncosokkal tarkitva
aztán vacillálok , 7re szinházjegyem van félre téve menjek-e, de olyan bizonytalan minden, itt , most., értéktárak...de a vetités nem is tudom hol, hogy , jelzem SZ ZS-nek a múzeumigazgatónak, h valószinű elmegyek a szinházba inkább... nem esik neki jól, főleg az hogy junius 20ra tesz a Hagymahz egy szinházi előadást
junius 20? no, nekem ez anyu születésnapját jelenti, mondom is
a mellette ülő tévéignő meg is kérdi hány éves (lenne), hirtelen nem is tudom, számszerint .de azt igen, hogy 120 még nem és igy szoktuk mondani bis 120...tehát ez szerint még élhetne is....
aztán utána számolok,. 118!i
(hát éppenséggel szinházba se kéne mennem!)
most van a leghosszabb éjszaka! ez stimmel....

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése