2026. június 27., szombat

pipák

 ha elérsz valamit

jól van, pipa

nem is örülsz

csak mész t


hová?


egy újabb pipáig

mig aztán kialszanak

a pipák


s sötét lesz

1 megjegyzés:

  1. Mar nem irok listat, igy nem is huzok ki, nem teszek kiegesziteseket nem pipalok, nem huzom ala a fontosabbakat...
    Elmult mindez( ez is), ami keves bennem van, azt eszben tartom, ugyis csak a lenyeg maradt meg teljesitendönek. Ha fontos mar teljesiteni, mert ebben sem vagyok biztos.
    Aztan jön a sötet. Ezt aztan nem varom egyelöre, elhessegetem, ha be is kuszik.
    Most itt tartok, ez van nalam.

    VálaszTörlés