Mar nem irok listat, igy nem is huzok ki, nem teszek kiegesziteseket nem pipalok, nem huzom ala a fontosabbakat... Elmult mindez( ez is), ami keves bennem van, azt eszben tartom, ugyis csak a lenyeg maradt meg teljesitendönek. Ha fontos mar teljesiteni, mert ebben sem vagyok biztos. Aztan jön a sötet. Ezt aztan nem varom egyelöre, elhessegetem, ha be is kuszik. Most itt tartok, ez van nalam.
Mar nem irok listat, igy nem is huzok ki, nem teszek kiegesziteseket nem pipalok, nem huzom ala a fontosabbakat...
VálaszTörlésElmult mindez( ez is), ami keves bennem van, azt eszben tartom, ugyis csak a lenyeg maradt meg teljesitendönek. Ha fontos mar teljesiteni, mert ebben sem vagyok biztos.
Aztan jön a sötet. Ezt aztan nem varom egyelöre, elhessegetem, ha be is kuszik.
Most itt tartok, ez van nalam.